Büyük şehirlerdeki beyaz yaka çalışanlar, devlet memurları ve sabah sekiz akşam beş çalışma saatlerinde zorlu bir tempoda çalışmaları beklenen insanlar, çoğu kez içinde bulundukları iş dünyasının ve teknolojinin nereye evrildiğini fark edemeyecek kadar yoğun bir şekilde hayatlarını sürdürmektedirler. Halbuki iş dünyasında yaşanan teknik gelişmeler, dijital çağda her gün yeniden tasarlanan teknolojik ürünler ve finans piyasalarındaki son gelişmeler birbirine bağlı iş alanlarıdır. Bu sebeple, küçük bütçelerle dahi olsa kendini yatırımcı olarak görmek isteyen, teknolojik yenilikleri ve son teknoloji araçları test etmek isteyen insanlar için birçok online haber siteleri bulunmaktadır. Bu siteleri daha yakından inceleyebilmeniz adına sizin için derledik.

İster çalışan olun ister yatırımcı, iş dünyasındaki en son yenilikleri ve dijital çağın piyasalarda yaptığı hareketlenmeleri artık gün be gün takip etmeniz mümkün. Kişisel bilgisayarlarınızdan, elektronik tabletlerinizden veya akıllı telefonlarınızdan ulaşabileceğiniz online haber siteleri, Türkiye’de her gün milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Sizler de aşağıdaki güncel haber siteleri sayesinde piyasalara dair bilgilere ulaşabilirsiniz:

  • Patronlar Dünyası: Yatırımcılara Türkiye’deki yeni yatırım alanlarıyla ilgili güncel bilgiler sunar.
  • IK Magazin: İnsan kaynaklarına dair güncel verileri ve iş bulma motivasyonunuzu arttıracak bilgiler içeren site, bu alandaki en güncel haberleri derleyen platformdur.
  • Dünya Haber Portalı: Dünya’daki ve Türkiye’deki gelişmeleri izleyen portal, Türkiye’deki iş piyasalarını yakından takip eder ve haberleri paylaşır.
  • Euro Business Life: İsmi İngilizce yazılsa bile Türkiye’deki iş dünyasına dair derin analizler yapan, ayrıca yabancı yatırımcıların Türkiye’ye bakış açılarını inceleyen online haber platformu; savunma, otomotiv ve emlak piyasalarına dair en güncel haberleri paylaşıyor.
  • Endüstri Dünyası: Endüstri hayatında yaşanan en son gelişmeler ile bu alanda en dikkat çekici haberlerin paylaşıldığı platform. Endüstriyel ürünlerin dijitalleşmesi üzerine birçok farklı haber bulundurmakta.
  • Dijital Haberler: Dijital dünyanın kalbinin attığı bütün etkinlikler ve yenilikler bu haber portalında mevcut. SEO ve SEM eğitimlerinden, yeni yazılım ve programlara, dijital olan her gelişmeyi burada bulmak mümkün.